Witaj!


Kalendarium wydarzeń

18 listopada w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Trzciance, o godzinie 19.00 koncert dał chór CANTILENA z Obornik. Chór CANTILENA świętuje w tym roku 40-lecie istnienia.


16 listopada w TDK otwarto wystawę pokonkursową XXX Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej. Wystawa czynna była do 24 listopada.


12 listopada  w sali TDK o godzinie 17.00, odbył się koncert Agaty Wietrzyckiej, której towarzyszyli: Tomasz Wyrzykowski na instrumentach klawiszowych i Adam Lewicki na gitarze.


11 listopada w Trzciance odbyły się uroczystości związane z obchodami 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.


19 październiaka w TDK owarto wystawę indywidualną Ewy Krawczyk. Wystawa czynna była do 27 października.


30 września w Chojnie koło Wronek odbył się VIII Wielkopolski Przegląd Zespołów Wokalnych oraz Kapel Ludowych pod hasłem „Śpiewaj razem z nami”. Trzcianecki Dom Kultury reprezentował Zespół MAŁOLATY, który przywiózł z przeglądu wyróznienie.


28 września w galerii TDK otwarto wystawę fotografii Tomasza Marka pt. "ToMasz Pejzaz". Wystawa czynna była do 6 października.


22 września w Trzcianeckim Domu Kultury odbył się koncert Olgi Wilant. Wokalistce towarzyszyli: Damian Jankowski (saksofon), Amadeusz Kościelniak (perkusja), Adam Lewicki (gitara basowa) i Tomasz Wyrzykowski (instrumenty klawiszowe).


21-23 września w Opolu odbyły się 61. Mistrzostwa Polski Seniorów  w Judo. Zawodniczka Klubu TDK Judo Trzcianka Paula Kułaga (waga 78 kg) zdobyła złoty medal i obroniła tytuł MISTRZA  POLSKI z ubiegłego roku. 


2 września w Runowie odbyły się Gminne Dożynki.


24 sierpnia na Placu pod Platanem przy ul. Kościuszki odbył się koncert Orkiestry Dętej Trzcianeckiego Domu Kultury.


19 sierpnia w Parku 1 Maja odbył się koncert disco polo. Wystąpiły zespoły: 2Magic i Vice Versa.


29 lipca w Parku 1 maja odbył się koncert pt. "Wakacyjne granie z TDK". Wystąpili: zespól TDK Małolaty i gośc specjalny - Damian Holecki z zespołem.


7,8,9 lipca odbyła się Wampiriada czyli XIV Wakacyjny Przegląd Horrorów. Na Nowej Plązy nad j. Sarcz widzowie obejrzeli 7 filmów. Podczas akcji krwiodawstwa 47 osób oddało krew. Zebrano 21 litrów krwi.


25 czerwca w kościele pw. Jana Chrzciciela w Trzciance odbyła się VII edycja Nadnoteckiego Festiwalu Muzycznego.


23 czerwca na Nowej Plazy nad jeziorem Sarcz odbył się koncert świętojański. Wystąpił zespół ZMAZA, który swiętował swoje 25 lecie działalności i gwiazda wieczoru zespół PERFECT.


19 czerwca w pobliżu plac obok TDK obyło się Wielkie Malowanie. Temat: "Czarna krowa w kropki bordo".


11 czerwca w sali TDK odbył sie koncert Łukasza Gocławskiego pt. "Uciekaj moje serce" piosenki A. Osieckiej i S. Krajewskiego.


10 czerwca w Łomnicy odbył się XV Festyn Rodzinny. Trzcianecki Dom Kultury był współorganizatorem imprezy.


5 czerwca w Czarnkowie odbył się XVI Powiatowy Konkurs Muzykujących Dzieci. W konkursie wzięli udział podopieczni instruktora TDK Adama Lewickiego: Jan i Gabriel Chmielewscy, którzy okazali się najlepsi w swojej kategorii wiekowej (klasy 0-3).  Bracia Chmielewscy grają na perkusji.


28 maja w Hali Sportowo - Widowiskowej odbył się koncert z okazji Dnia Matki przygotowany przez TDK. Dla Mam wystąpili Soliści Bydgoscy Arte Con Brio.


27 maja  w Luboniu k / Poznania  odbyły się Mistrzostwa Polski  Osób Niepełnosprawnych  w Judo. W tych zawodach wystartował  podopieczny  trenerów  Józefa i Tomasza Jopków w wadze  + 90 kg  Kacper Kozera   T D K  Judo  Trzcianka ,  który zdobył  srebrny medal.


25 maja w galerii TDK o godzinie 17.00 odbył się wernisaż wystawy prac grup zajęciowych TDK Mistrzowie i uczniowie. Wystawa czynna była do 8 VI.


22 maja w sali TDK o godzinie 18.00 odbył się koncert Aleksandry Juckiewicz. Wokalistce towarzyszył pianista Maciej Wilczyński.


21 maja w Parku 1 Maja  o godzinie 15.00 rozpocząl się Koncert Orkiestr Dętych. Mieszkańcy Trzcianki oklaskiwali: Wroniecką Orkiestrę Dętą, Orkiestrę Dętą Strazy Pożarnej ze Złotowa, Młodziezową Orkiestrę Dętą z Krzyza Wlkp i Orkiestrę Dętą Trzcianeckiego Domu Kultury.


 24 kwietnia  w Trzcianeckim Domu Kultury odbył się koncert Agaty Wilant i Tomasza Wyzrzykowskiego.


7 kwietnia odbyła się Jarmark Wielkanocny. TDK był współorganizatorem tego przedsięwzięcia.


27 marca rozpoczął się w TDK V Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA 2017. Festiwal trwał do 1 kwietnia.


2 marca w Trzcianeckim Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy malarstwa Bernharda Reimanna. Wystawa czynna była do 10 marca.


15 stycznia w trzcianeckich kościołach: pw. Matki Bozej Saletyńskiej i pw. św. Jana Chrzciciela koncert kolęd dał Chór Trzcianeckiego Domu Kultury PASJONATA.


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Trzcianecki Dom Kultury
ul. Broniewskiego 7
64-980 Trzcianka
Tel/Fax: 67 216-20-16
Internet: www.tdk.trzcianka.com.pl
E-Mail: tdk@trzcianka.com.pl
Odwiedziło nas łącznie 1888
unikatowych użytkowników