Witaj!


Kalendarium wydarzeń

2012

 

29 grudnia odbyły się warsztaty wokalne w których uczestniczył m.in. Chór TDK Pasjonata.


8 grudnia TDK był współorganizatorem imprezy plenerowej pt. "Boże Narodzenie z Warsztatami Terapii Zajęciowej". Impreza odbywała się w Trzciance przy ulicy Kościuszki.


7 grudnia  w sali TDK otwarto wystawę pokonkursową XVII Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii PORTRET. Wystawa czynna była do 21.12.


12 listopada  w sali TDK otwarto wystawę pokonkursową XXV Powiatowego Konkursu Twórczości Ludowej i Amatorskiej. Wystawa czynna była do 23.11.


11 listopada TDK przygotował nagłośnienie obchodów Święta Niepodległości.


21 października Chór Trzcianeckiego Domu Kultury Pasjonata dał koncert podczas jubileuszowego XX Krajeńskiego Festiwalu Chórów "Górka Klasztorna 2012".


15 października w sali TDK odbyło się otwarcie wystawy monograficznej Henryka Króla pt. "Oaza wolności". Wystawa czynna była do 26.10.


7 października Orkiestra Dęta TDK koncertowała podczas Międzynarodowego Dnia Muzyki "Gołańcz 2012".


20 września w sali TDK odbył się wernisaż wystawy fotografii Mai Kasztelan. Wystawa czynna była do 3.10.


16 września  na stadionie OSiR w Trzciance odbyły się Dożynki. Obchody Święta Plonów rozpoczęła msza. Na scenie można było zobaczyć i posłuchać: Małolaty , kabaret Dno i zespół Strefa Zero. Do tańca na zabawie grał zespół Dream Kower.


6-7 września TDK brał udział w organizacji "Dni otwartych lasu". Impreza odbyła się na terenie OSiR w Trzciance.


28 lipca TDK przygotował nagłośnienie koncertu Komeda Projekt "Reqviem". Konert odbyła się w Kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Trzciance.


6, 7, 8 lipca trwała Wampiriada czyli IX Wakacyjny Przegląd Horrorów.


30 czerwca w Kościele p.w.  św. Jana Chrzciciela odbył się koncert w ramach II Nadnoteckiego Festiwalu Muzycznego.


24 czerwca Chór TDK Pasjonata i Małolaty wystąpiły podczas Festynu Parafialnego w Kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Trzciance.


22 czerwca na Nowej Plaży OSiR odbył się cykl koncertów w związku z Nocą  Świętojańską. Na scenie pojawili się: Kwatera C2, Farben Lehre, Zmaza (która świętowała XX-lecie działalności), Kamil Bednarek, Bezjahzgh. Koncerty zakończył pokaz sztucznych ogni.


18 czerwca w Parku 1-Maja odbyło sie "Wielkie malowanie". Tematem spotkania z 107 młodymi artystami było to "co w trawie piszczy".


14 czerwca w sali TDK o godzinie 17.00 rozpoczął sie wernisaż wystawy "Rysunek i pastele Krzysztofa Szpakowskiego".


3 czerwca  Orkiestra Dęta TDK wzieła udział w uroczystej Gali Orkiestr Dętych "Budzyń 2012".


26 maja w Łomnicy odbył się Festyn Rodzinny. TDK odpowiadał za nagłośnienie i konferansjerkę.


24 maja w sali TDK odbył się wernisaż dorocznej wystawy prezentującej  dorobek grup zajęciowych pt."Mistrzowie i Uczniowie". Wystawa była czynna do 6 czerwca.


12 maja na placu zabaw przed TDK odbył się piknik rodzinny pt. "Na zielonej łące". Wystąpiła grupa Art&Music.


12 maja na terenie OSiR odbył się X Powiatowy Bieg Przełajowy im T. Zielińskiego. TDK odpowiadał za nagłośnienie i konferansjerkę.


26 kwietnia w sali TDK odbył się wernisaż wystawy pt."Małe arcydzieła - exlibris o motywach religijnych". Wystawa prezentowała zbiory exlibrisu Tadeusza Łaszkiewicza. Ekspozycję zwiedzać można było do 23 kwietnia.


21 kwietnia w Hali Sportowo-Widowiskowej odbył się koncert pt."Komeda in memoriam". Wystąpili: Maciej Fortuna Trio, Lena Ledoff, Leszek Kułakowski i Tomasz Dolski.


13 kwietnia w kinie Serenada odbył się koncert zorganizowany w ramach Dni Komedy w Trzciance pt. "Piosenka przypomni ci.. Komedę". Na scenie zaprezentowali się m.in. młodzi wokaliści ze Studia Piosenki TDK.


2 kwietnia  o godzinie 17.00 w sali TDK otwarto wystawę pt. "Komeda w obiektywie Marka Karewicza". Wystawa czynna była do 13 kwietnia.


14 marca w sali TDK odbył się wieczór autorski Karoliny Kubilus w związku z ukazaniem się w księgarniach kolejnej książki tej autorki pt. "Jak zjeść słonia".


 16 lutego o godzinie 17.00 w sali wystawowej TDK odbył się wernisaż wystawy: 35. Salon Pilski ART 2011. Wystawa czynna była do 2 marca.


10 lutego w Hali Sportowo - Widowiskowej odbył się koncert charytatywnyna rzecz pogorzelców.


10 lutego w kinie Serenada Trzcianecka Akademia Filmowa zaprezentowała kinomanom dwa filmy, "Jej droga" i "Sen o Afryce". temat spotkania: "Człowiek w zawieszeniu. Kultura i religia a nowoczesność".


26 stycznia o godzinie 17. 00 w sali TDK rozpoczął się koncert kolęd w wykonaniu zespołu Małolaty.


22 stycznia Chór Pasjonata śpiewał kolędy  i pastorałki w trzcianeckim kościele p.w. Matki Bożej Saletyńskiej. Koncert rozpoczął się o godzinie 12.00.


15 stycznia  o godzinie 12.00 w kościele p.w. Matki Bożej Saletyńskiej koncertowała Orkiestra Dęta Trzcianeckiego Domu Kultury. Podczas koncertu słuchano kolęd i pastorałek.


14 stycznia w kinie Serenada odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie w Trzcianeckiej Akademii Filmowej. Zaprezentowano dwa filmy irańskiego reżysera Asghara Farhadiego "Co wiesz o Elly" i "Rozstanie". Po ostatnim seansie odbyła się dyskusja, którą poprowadził filmoznawca Leszek Czujewicz.


14 stycznia na XV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Piosenki Bożonarodzeniowej im. bp Jana Chrapka w Toruniu Ola Wilant zdobyła trzecie miejsce, Aleksandra Purtak czwarte, a Patryk Marek został wyróżniony.


13 stycznia podczas XI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Tercet Divino Canto w składzie Ola i Agata Wilant oraz Marta Grela zajął trzecie miejsce a indywidualny występ zakończył się dla Aleksandry Purtak zajęciem drugiego miejsca.


6 stycznia odbył się w Szczecinku Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek,w którym brali udział wokaliści w różnych kategoriach wiekowych z całego kraju. Agata Wilant w kategorii gimnazjalnej zdobyła drugie miejsce, natomiast Aleksandra Putrak w kategorii szkół podstawowych miejsce trzecie.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Trzcianecki Dom Kultury
ul. Broniewskiego 7
64-980 Trzcianka
Tel/Fax: 67 216-20-16
Internet: www.tdk.trzcianka.com.pl
E-Mail: tdk@trzcianka.com.pl
Odwiedziło nas łącznie 341
unikatowych użytkowników