Witaj!

Aktualności

07.01.2019
Czekając na kochanki...

Sztukamy-klub nie tylko literacki po raz drugi zaprosił widzów na spektakl "Czekając na kochanki & Biuro matrymonialne" z muzyką na żywo w wykonaniu Dawida Nowaka. 

5 stycznia w budynku przy ul. Sikorskiego  Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Trzciance wystawiono spektakl „Czekając na kochanki & Biuro matrymonialne” zrealizowany przez Sztukamy – klub nie tylko literacki.  To lekka, zabawna komedia,  opowiadająca o poszukiwaniu miłości i jak zawsze skomplikowanych relacjach damsko-męskich.  W spektaklu wystąpili: Jolanta Malicka, Lidia Szczyżańska, Zuzanna Plechowska, Basia Wiśniewska, Baltazar Słowiński, Radosław Antonic, Kacper Malicki, Adam Wereszczyński.  Przepiękne tango argentyńskie  można  było  usłyszeć w wykonaniu młodego, zdolnego akordeonisty –Dawida Nowaka. Autorem scenariusza dwóch jednoaktówek, które składają się na przedstawienie jest A. Dembończyk, a reżyserem Katarzyna Hołyst.  Premiera spektaklu miała miejsce 28 listopada minionego roku w budynku Działu Animacji Kultury BPiCK . 
To drugi spektakl klubu nie tylko literackiego –Sztukamy,  poprzedni – „Brzechwa dla dorosłych” również cieszył się  uznaniem  widzów i wspaniałym przyjęciem (obejrzało go ponad pół tysiąca widzów w różnych miejscowościach naszego powiatu), został doceniony przez profesjonalistów (III nagroda na XXXVI Forum Teatrów Szkolnych za jednoaktówkę „Amerykański pojedynek”).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Wróć

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Trzcianecki Dom Kultury
ul. Broniewskiego 7
64-980 Trzcianka
Tel/Fax: 67 216-20-16
Internet: www.tdk.trzcianka.com.pl
E-Mail: tdk@trzcianka.com.pl
Odwiedziło nas łącznie 342
unikatowych użytkowników